01/12/2022   Бейсенбі
"Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі сайтына қош келдіңіздер!!! / Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Қызылтөбе селосы Уалиханов көшесі №1 / Тел: 8 (7292)46-43-30/ Факс: 8 (7292)46-43-30 / Электрондық почта: kzt_licei1@mail.ru / Мектебімізге қатынауға болатын автобустар: 13 а, 103



astana

 



12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1

Облыстық пәндік олимпиада

2019ж 5-6 қаңтар күні жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңіне 13 оқушы қатысып, 7 оқушы жүлделі орынға ие болды.

 

Оқушының
аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Пән мұғалімі

2

Акимбай Олжас

9

Математика

III

Дүйсенбаев Бақытжан

3

Байрамова Анельжан

9

Физика

-

Сулейменова Қарлығаш

4

Козыева Диана

10

Физика

-

Жұмабаева Тыныштық

5

Калиева Гүлжазира

11

Физика

-

Альбетов Есіркенғалы

6

Омар Данияр

9

География

III

Абжетова Айжамал

7

Якубов Ұлықпан

9

География

III

Байназаров Қуат

8

Әділбек Абылай

9

Биология

III

Байназарова Мәншүк

9

Наурызбай Сымбат

9

Химия

III

Ақжігітова Тазахан

10

Смагул Аймекен

10

Химия

III

Ақжігітова Тазахан

11

Әлке Әдемі

11

Химия

-

Ақжігітова Тазахан

12

Оразбай Балауса

10

Информатика

III

Елжанова Гүлназ

13

Мендикулов Худайберген

11

Информатика

-

Елжанова Гүлназ

2019ж 15 қараша күні 11 сыныптар үшін «Зерде» тележобасының іріктеу кезеңіне Қызылтөбе лицейінен Кульджанова Салтанат, Бердімұрат Айгерім қатысып нәтижесінде Кульджанова Салтанат екі кезеңнің жеңімпазы  атанып келесі  кезеңге жолдама алды.

 

 

2020 жылдың 30 қаңтар күні «Ұшқыр ой алаңы» оқушылардың республикалық дебатының облыстық турниріне Қызылтөбе лицейінен  Джувбаева Алияның жетекшілігімен 10 сынып оқушылары Сырым Айбек пен Ибрашов Рахат  қатысып жүлделі І орынға ие болып республикаға жолдама алды.

2020 жылдың 20 ақпан күні «Өзін – өзі тану» пәні бойынша 9-11 сынып арасындағы аудандық олимпиадсындалицейден  Муханбет Альбинаның жетекшілігімен 11 сынып оқушысы Қадырханова Жансая ІІІ орынды иеленді.

2020 жылдың 28 ақпан күні «Ғылым әлемін ашамыз» атты ғарыштық зерттеулер бойынша ХVI Халықаралық ғылыми жарыстың облыстық кезеңіне қызылтөбе лицейден 2 оқушы қатысып жүлделі І орынға ие болды

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

Жетекшісі

1

Джубатыров Нурбек

10

І

Сулейменова Карлыгаш

2

Сарсенғали Олжас

9

І

Сулейменова Карлыгаш

 

2020 жылдың 3 наурыз күні Әл-Фараби атындағы облыстық олимпиадасына  лицейден 3 оқушы қатысып жүлделі орындарға ие болды

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

1

Орынбай Нұрболат

8

І

2

Дәрментай Айзат

8

ІІ

3

Айладир Жасмин

8

ІІ

 

2019-2020 оқу жылының VI тоқсанында төтенше жағдайға байланысты оқушылар қашықтықтан оқу кезеңінде республикалық жасөспірімдер  онлайн олимпиадасының 7-8 сыныптарға арналған жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндері бойынша лицейден аталған сыныптар бойынша 20оқушы қатысып, 13 оқушы жүлделі орын алды.  Онлайн олимпиаданың  өту уақыты 1 айналым - 23 сәуір, 2 айналым  – 29 сәуір.   Жас тарихшы, жас полиглот: 18-23.2020ж

2020 жылдың сәуір-мамыр айларында ТЖ уақытында онлайн сайыстарға қатысып жүлделі орын алған  оқушылар

Оқушының аты-жөні

Сайыс түрі

Алған орны

1

Човдурбай Ізбасхан

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

2

Абдулла Нұртас

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

3

Абу Нұрдаулет

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

4

Беген Мерей

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

5

Жетесова Жансұлу

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

6

Исламкулыева Динара

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

7

Хожанияз Шұғыла

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

8

Ходжаберген Нурбек

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

9

Нурмуханов Мейрамбек

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

10

Айладир Жасмин

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

11

Дарментай Айзат

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

12

Қыдырбаев Батырхан

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

13

Орынбай Нұрболат

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

14

Абдулла Нуртас

Жас тарихшы

ІІ

15

Амантаев Бағлан

Жас тарихшы

ІІ

16

Амантай Ақат

Жас тарихшы

ІІІ

17

Амантай Ақмөлдір

Жас тарихшы

ІІІ

18

Беген Мерей

Жас тарихшы

ІІІ

19

Бердикалиев Айтберегн

Жас тарихшы

ІІІ

20

Бердімұрат Айгерім

Жас тарихшы

ІІІ

21

Давлетбаева Ұлдай

Жас тарихшы

ІІ

22

Дүйсеғали Заңғар

Жас тарихшы

ІІІ

23

Мәлік Жайдары

Жас тарихшы

ІІІ

24

Жалғас Аян

Жас тарихшы

ІІІ

25

Жолдасбаев Бекарыс

Жас тарихшы

ІІ

26

Жұмаш Бекзат

Жас тарихшы

ІІ

27

Идирис Айда

Жас тарихшы

І

28

Іздібай Рысгүл

Жас тарихшы

ІІІ

29

Ораз Балнұр

Жас тарихшы

ІІ

30

Омульбай Мадина

Жас тарихшы

ІІ

31

Нурахмет Гульбану

Жас тарихшы

І

32

Мамыкова Лаура

Жас тарихшы

ІІІ

33

Құдайберген Ахат

Жас тарихшы

ІІ

34

Қалдыбай Самат

Жас тарихшы

ІІІ

35

Кульджанова Салтанат

Жас тарихшы

ІІ

36

Көнебаев Манас

Жас тарихшы

І

37

Орысбаева Венера

Жас тарихшы

І

38

Оспан Майса

Жас тарихшы

ІІІ

39

Сатыпалдиев Бауыржан

Жас тарихшы

І

40

Төлеуғали Әсел

Жас тарихшы

ІІ

41

Тынышбай Дәурен

Жас тарихшы

ІІІ

42

Абдулла Нуртас

Жас полиглот

ІІ

43

Айтбай Сандуғаш

Жас полиглот

ІІ

44

Аяпберген Үмітай

Жас полиглот

ІІ

45

Беген Мерей

Жас полиглот

ІІІ

46

Беген Нәби

Жас полиглот

ІІ

47

Жолдасбаев Бекарыс

Жас полиглот

ІІІ

48

Жақсыбек Жаннұр

Жас полиглот

ІІ

49

Бердіхан Ақбота

Жас полиглот

ІІІ

50

Көнебаев Манас

Жас полиглот

ІІІ

51

Омар Нұрай

Жас полиглот

ІІ

52

Озғанбай Аружан

Жас полиглот

ІІ

53

Ходжаберген Нурбек

Жас полиглот

ІІІ

54

Толепберген Ақсындар

Жас полиглот

І

55

Сатыпалдиев Бауыржан

Жас полиглот

ІІ

56

Дарментай Айзат

кенгуру

ІІ

57

Ізтұрған Ислам

кенгуру

І

58

Қолдасын Исламбек

кенгуру

ІІІ

59

Түгелбай Камила

кенгуру

І

60

Сарсенгали Айжан

кенгуру

І

62

Сатыева Сымбат

Абайдың 175 жылдығы

ІІІ

63

Нурахмет Гулбану

География пәнінен республикалық онлайн олимпиада

ІІІ

64

Бекбаев Бауыржан

Физика  пәнінен республикалық онлайн олимпиада

І

65

Тусбаева Раушангуль

Физика  пәнінен республикалық онлайн олимпиада

ІІ

66

Оразбай Балауса

 

 


 

ҚЫЗЫЛТӨБЕ ЛИЦЕЙІ ОҚУШЫЛАРЫНЫҢ
2014-2015 ОҚУ ЖЫЛЫНДАҒЫ ҚАЛАЛЫҚ/ОБЛЫСТЫҚ ПӘН ОЛИМПИАДАСЫ  ЖЕТІСТІКТЕРІ

 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиадалар
Жалпы білім  беретін  пәндер  бойынша 2014-2015 оқу жылындағы оқушылардың олимпиадасының аудандық кезеңі желтоқсан айында, облыстық  кезеңі қаңтар  айында болып өтті. Аудандық кезеңге 62 оқушы қатысып содан 34 оқушы жүлделі орынға ие болды. Соның 17 оқушысы Облыстық кезеңге жолдама алып 4 оқушы ІІІ орынды жеңіп алды. Республикалық кезеңге жолдама алған оқушылар болмады.

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиадасының ОБЛЫСТЫҚ кезеңінен орын алған оқушылар

Облыстық пәндік олимпиадада 9 а сынып оқушысы Түгелбай Оразгүл Қазақ тілі және әдебиеті пәнінен ІІІ орын, 9 а сынып оқушысы Ағлепес Айбек құқық негіздері пәнінен ІY орын, 10 ә сынып оқушысы Адылхан Дәмеш Құқық негіздері пәнінен ІІІ орын, 10 а сынып оқушысы Сырым Абзал Құқық негіздері пәнінен ІY орын, 10 а сынып оқушысы Дұрдыбай Данияр Қазақстан тарихы пәнінен ІІІ орын, 9 а сынып оқушысы Ішберген Эльдар биология пәнінен ІІІ орын, 9 а сынып оқушысы Бейсов Қуаныш химия пәнінен ІY орынды, 10 а сынып оқушысы Абдисаликов Әділжан география пәні бойынша ІY орындарды жеңіп алды.


Оқушылар аты жөні

Сыныбы, пәні

Алған орны

Жетекшісі

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт

1

Түгелбай Оразгүл Кеңесбайқызы

9-сынып, Қазақ тілі және әдебиеті

ІІІ орын

Дәрменова Гүлбаршын

2

Ағлепес Айбек Қуанышбекұлы

9-сынып, Құқық

IV орын

Қойбағарова Роза

3

Адылханова Дәмеш Жомутбайқызы

10-ә сынып, Құқық

ІІІ орын

Қойбағарова Роза

4

Сырым Абзал Аманқосұлы

10-а сынып

IV орын

Медетова Айнұр

5

Дұрдыбай Данияр Бақытжанұлы

10-а сынып, Қазақстан тарихы

ІІІ орын

Медетова Айнұр

Жаратылыстану-математика бағыты

6

Ішберген Эльдар Жұмағалиұлы

9-сынып, Биология

ІІІ орын

Давишева Қалжан

7

Бейсов Қуаныш Аманкелдіұлы

9-сынып, Химия

IV орын

Ақжігітова Тазахан

8

Абдисаликов Әділжан Асқарұлы

10-а сынып, География

IV орын

Байназаров Қуат

Президенттік өңірлік олимпиада
Президенттік өңірлік олимпиадада 11 сынып оқушылары Есдавлетова Айгүл, Якубов Халмурза, Раджапов Мұқан қатысып жүлделі орындарды иемденді. Республикалық кезеңге іріктеуде А.Есдавлетоваға 5 ұпай, Х.Якубовқа 2 ұпай, М.Раджаповқа 2 ұпай жетпей қалды.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Облыстық кезең

Жетекшісі

1

Есдавлетова Айгүл

11

І орын

Альбетов Есиркенғали

2

Якубов Халмурза

11

І орын

Альбетов Есиркенғали

3

Раджапов Мұқан

11

ІІ орын

Альбетов Есиркенғали

 

 

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен РЕСПУБЛИКАЛЫҚ олимпиаданың облыстық кезеңі
Қ.Бітібаева атындағы  өткен олимпиадада қазақ тілі және әдебиеті пәні бойынша лицейімізден 2 оқушы қатысып, 1 оқушы облыстық кезеңде ІІ орын алып, Өскемен қаласында өткен Республикалық кезеңге қатысты.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Орны

Жетекшісі

1

Түгелбай Оразгүл

9

ІІ

Дарменова Гүлбаршын

 

 

 

 

 

 

5-6 сыныптар арасында гуманитарлық, 7-8 сыныптар арасында жаратылыстану- математикалық бағыт бойынша өткен І облыстық олимпиада

5-6 сыныптар арасында гуманитарлық, 7-8 сыныптар арасында жаратылыстану бағыты бойынша өткен І облыстық олимпиаданың аудандық кезеңіне 15 оқушы қатысып, 6 оқушы жүлделі орынды жеңіп алды. Облыстық кезеңге қатысқан 1 оқушы ІІІ орынды жеңіп алды. Аудандық кезеңнің грамоталары әлі келген жоқ.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орны

Жетекшісі

Аудан

Облыс

1

Әжібек Нұраһмет

7

Физика

І

ІІІ

Жұмабаева Тыныштық

2

Асан Айнұр

6

Ағылшын тілі

ІІІ

 

Балташева Айзада

3

Байманов Оспан

7

Математика

ІІІ

 

Жанназарова Шымыркүл

4

Амангелдиева Назым

8

Математика

ІІІ

 

Асылбаева Назгүл

5

Рзабаева Гүлдана

8

Химия

ІІ

 

Ақжігітова Тазахан

6

Раджапов Ислам

8

Физика

ІІ

 

Жумабаева Тыныштық