01/12/2022   Бейсенбі
"Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі сайтына қош келдіңіздер!!! / Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Қызылтөбе селосы Уалиханов көшесі №1 / Тел: 8 (7292)46-43-30/ Факс: 8 (7292)46-43-30 / Электрондық почта: kzt_licei1@mail.ru / Мектебімізге қатынауға болатын автобустар: 13 а, 103



astana

 



12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1

Аудандық пәндік олимпиадасы

2019-2020 оқу жылы 8-11 сыныптан жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың  лицейішілік кезеңіне 130 оқушы қатысты. 30-31 қазан күні өткен лицейішілік олимпиададан І және ІІ орын алған 71 оқушының олимпиада тапсырмалары аудандық іріктеуге ұсынылды. Аудандық ірітеуден 58 оқушының жұмысы өтті. Аталған олимпиаданың аудандық кезеңіне лицейдің 8-11 сыныптарынан  58 оқушы білімімен додаға түсті. Нәтижесінде 33 оқушы жүлделі орынға ие болды. І дәрежелі дипломмен 9 оқушы, ІІ дәрежелі дипломмен 10 оқушы және ІІІ дәрежелі дипломмен 14 оқушы марапатталды. Аудандық олимпида 05-06.12.2019

Оқушыныңаты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орны

Жетекшісі

1

Идирис Аида

11

Қазақтілі мен әдебиеті

ІІІ

Хожабаева М

2

Жақсыбек  Жаннұр

8

орыстілі мен әдебиеті

І

Максутова Р

3

Озғанбай Аружан

8

Ағылшынтілі

ІІ

Джувбаева А

4

Сырым Батырхан

9

Ағылшынтілі

І

Сарсенбаева К

5

Бердімұрат Айгерим

11

Ағылшынтілі

ІІІ

Сарсенбаева

6

Іздібай Рысгуль

10

тарих

ІІІ

Алданазарова З

7

Ибрашов Рахат

10

құқық

ІІІ

Казтуганова Г

8

Дәрментай Айзат

8

математика

ІІІ

Аймаганбетова Н

9

Әкимбай Олжас

математика

І

Дуисенбаев Б

10

Қадырбаев Бекжан

10

математика

ІІІ

Қодарова С

11

Кульджанова Салтанат

11

математика

ІІІ

Қодарова С

12

Козиева Диана

10

физика

II

Жұмабаева Т

13

Орынбай Нұрболат

8

физика

I

Альбетов Е

14

Байрамова Анельжан

9

физика

II

Сулейменова К

15

Қалиева Гүлжазира

11

физика

I

Альбетов Е

16

Жетесов Қонай

11

физика

IIІ

Альбетов Е

17

Қыдырбаев Батырхан

8

химия

І

Ақжігітова Т

18

Султанмурат Алия

8

химия

ІІІ

Давлетбаева Ж

19

Айтбай Сандуғаш

9

химия

ІІІ

Давлетбаева Ж

20

Наурызбай Сымбат

9

химия

ІІ

Ақжігітова Т

21

Смагул Аймекен

10

химия

ІІ

Ақжігітова Т

22

Әлке Әдемі

11

химия

І

Ақжігітова Т

23

Айладир Жасмин

8

биология

І

Байназарова М

24

Маханов Ислам

8

биология

ІІ

Байназарова М

25

Козиева Ұлбике

9

биология

ІІІ

Байназарова М

26

Әділбек Абылай

9

биология

ІІ

Байназарова М

27

Омар Данияр

9

география

II

Абжетова А

28

Якубов Ұлықпан

9

география

I

Байназаров Қ

29

Қойлыбай Айжан

10

география

IІІ

Байназаров Қ

30

Жолдасбаев Бекарыс

11

география

IІІ

Байназаров Қ

31

Нұрахмет Гүлбану

11

география

ІI

Байназаров Қ

32

Оразбай Балауса

10

информатика

ІІ

Елжанова Г

33

Меңдіқұлов Құдайберген

11

информатика

II

Елжанова Г

2019ж 5-6 қаңтар күні жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңіне 13 оқушы қатысып, 7 оқушы жүлделі орынға ие болды.

 

Оқушының
аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Пән мұғалімі

2

Акимбай Олжас

9

Математика

III

Дүйсенбаев Бақытжан

3

Байрамова Анельжан

9

Физика

-

Сулейменова Қарлығаш

4

Козыева Диана

10

Физика

-

Жұмабаева Тыныштық

5

Калиева Гүлжазира

11

Физика

-

Альбетов Есіркенғалы

6

Омар Данияр

9

География

III

Абжетова Айжамал

7

Якубов Ұлықпан

9

География

III

Байназаров Қуат

8

Әділбек Абылай

9

Биология

III

Байназарова Мәншүк

9

Наурызбай Сымбат

9

Химия

III

Ақжігітова Тазахан

10

Смагул Аймекен

10

Химия

III

Ақжігітова Тазахан

11

Әлке Әдемі

11

Химия

-

Ақжігітова Тазахан

12

Оразбай Балауса

10

Информатика

III

Елжанова Гүлназ

13

Мендикулов Худайберген

11

Информатика

-

Елжанова Гүлназ

2019ж 15 қараша күні 11 сыныптар үшін «Зерде» тележобасының іріктеу кезеңіне Қызылтөбе лицейінен Кульджанова Салтанат, Бердімұрат Айгерім қатысып нәтижесінде Кульджанова Салтанат екі кезеңнің жеңімпазы  атанып келесі  кезеңге жолдама алды.

 

2020 жылдың 30 қаңтар күні «Ұшқыр ой алаңы» оқушылардың республикалық дебатының облыстық турниріне Қызылтөбе лицейінен  Джувбаева Алияның жетекшілігімен 10 сынып оқушылары Сырым Айбек пен Ибрашов Рахат  қатысып жүлделі І орынға ие болып республикаға жолдама алды.

2020 жылдың 20 ақпан күні «Өзін – өзі тану» пәні бойынша 9-11 сынып арасындағы аудандық олимпиадсындалицейден  Муханбет Альбинаның жетекшілігімен 11 сынып оқушысы Қадырханова Жансая ІІІ орынды иеленді.

2020 жылдың 28 ақпан күні «Ғылым әлемін ашамыз» атты ғарыштық зерттеулер бойынша ХVI Халықаралық ғылыми жарыстың облыстық кезеңіне қызылтөбе лицейден 2 оқушы қатысып жүлделі І орынға ие болды


Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

Жетекшісі

1

Джубатыров Нурбек

10

І

Сулейменова Карлыгаш

2

Сарсенғали Олжас

9

І

Сулейменова Карлыгаш

 

2020 жылдың 3 наурыз күні Әл-Фараби атындағы облыстық олимпиадасына  лицейден 3 оқушы қатысып жүлделі орындарға ие болды


Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

1

Орынбай Нұрболат

8

І

2

Дәрментай Айзат

8

ІІ

3

Айладир Жасмин

8

ІІ

 

2019-2020 оқу жылының VI тоқсанында төтенше жағдайға байланысты оқушылар қашықтықтан оқу кезеңінде республикалық жасөспірімдер  онлайн олимпиадасының 7-8 сыныптарға арналған жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндері бойынша лицейден аталған сыныптар бойынша 20оқушы қатысып, 13 оқушы жүлделі орын алды.  Онлайн олимпиаданың  өту уақыты 1 айналым - 23 сәуір, 2 айналым  – 29 сәуір.   Жас тарихшы, жас полиглот: 18-23.2020ж

2020 жылдың сәуір-мамыр айларында ТЖ уақытында онлайн сайыстарға қатысып жүлделі орын алған  оқушылар

Оқушының аты-жөні

Сайыс түрі

Алған орны

1

Човдурбай Ізбасхан

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

2

Абдулла Нұртас

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

3

Абу Нұрдаулет

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

4

Беген Мерей

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

5

Жетесова Жансұлу

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

6

Исламкулыева Динара

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

7

Хожанияз Шұғыла

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

8

Ходжаберген Нурбек

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

9

Нурмуханов Мейрамбек

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

10

Айладир Жасмин

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

11

Дарментай Айзат

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

12

Қыдырбаев Батырхан

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

13

Орынбай Нұрболат

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

14

Абдулла Нуртас

Жас тарихшы

ІІ

15

Амантаев Бағлан

Жас тарихшы

ІІ

16

Амантай Ақат

Жас тарихшы

ІІІ

17

Амантай Ақмөлдір

Жас тарихшы

ІІІ

18

Беген Мерей

Жас тарихшы

ІІІ

19

Бердикалиев Айтберегн

Жас тарихшы

ІІІ

20

Бердімұрат Айгерім

Жас тарихшы

ІІІ

21

Давлетбаева Ұлдай

Жас тарихшы

ІІ

22

Дүйсеғали Заңғар

Жас тарихшы

ІІІ

23

Мәлік Жайдары

Жас тарихшы

ІІІ

24

Жалғас Аян

Жас тарихшы

ІІІ

25

Жолдасбаев Бекарыс

Жас тарихшы

ІІ

26

Жұмаш Бекзат

Жас тарихшы

ІІ

27

Идирис Айда

Жас тарихшы

І

28

Іздібай Рысгүл

Жас тарихшы

ІІІ

29

Ораз Балнұр

Жас тарихшы

ІІ

30

Омульбай Мадина

Жас тарихшы

ІІ

31

Нурахмет Гульбану

Жас тарихшы

І

32

Мамыкова Лаура

Жас тарихшы

ІІІ

33

Құдайберген Ахат

Жас тарихшы

ІІ

34

Қалдыбай Самат

Жас тарихшы

ІІІ

35

Кульджанова Салтанат

Жас тарихшы

ІІ

36

Көнебаев Манас

Жас тарихшы

І

37

Орысбаева Венера

Жас тарихшы

І

38

Оспан Майса

Жас тарихшы

ІІІ

39

Сатыпалдиев Бауыржан

Жас тарихшы

І

40

Төлеуғали Әсел

Жас тарихшы

ІІ

41

Тынышбай Дәурен

Жас тарихшы

ІІІ

42

Абдулла Нуртас

Жас полиглот

ІІ

43

Айтбай Сандуғаш

Жас полиглот

ІІ

44

Аяпберген Үмітай

Жас полиглот

ІІ

45

Беген Мерей

Жас полиглот

ІІІ

46

Беген Нәби

Жас полиглот

ІІ

47

Жолдасбаев Бекарыс

Жас полиглот

ІІІ

48

Жақсыбек Жаннұр

Жас полиглот

ІІ

49

Бердіхан Ақбота

Жас полиглот

ІІІ

50

Көнебаев Манас

Жас полиглот

ІІІ

51

Омар Нұрай

Жас полиглот

ІІ

52

Озғанбай Аружан

Жас полиглот

ІІ

53

Ходжаберген Нурбек

Жас полиглот

ІІІ

54

Толепберген Ақсындар

Жас полиглот

І

55

Сатыпалдиев Бауыржан

Жас полиглот

ІІ

56

Дарментай Айзат

кенгуру

ІІ

57

Ізтұрған Ислам

кенгуру

І

58

Қолдасын Исламбек

кенгуру

ІІІ

59

Түгелбай Камила

кенгуру

І

60

Сарсенгали Айжан

кенгуру

І

62

Сатыева Сымбат

Абайдың 175 жылдығы

ІІІ

63

Нурахмет Гулбану

География пәнінен республикалық онлайн олимпиада

ІІІ

64

Бекбаев Бауыржан

Физика  пәнінен республикалық онлайн олимпиада

І

65

Тусбаева Раушангуль

Физика  пәнінен республикалық онлайн олимпиада

ІІ

66

Оразбай Балауса

 

 


2019-2020 оқу жылында

Қызылтөбе лицейіндегі дарынды оқушылардың жетістік есебі

2019-2020 оқу жылында 9-11 сынып оқушыларынан «Дарын» жалпы білім беретін пәндер бойынша ғылыми жобаға 30 жұмыс 48 оқушы өткен оқу жылы аяғында «Дарын» орталығына тіркелген болатын, оның аудандық кезеңіне 17 жұмыс 26 оқушы қатысып, 16 жұмыс 24 оқушы жүлделі орындарға ие болды.11-14.10.2019ж

Жобаавторының

аты-жөні

Секция

Сынып

Жетекшініңаты-жөні

Алған орны

1

Жолдасбаев Бекарыс

техника

11

Сүлейменова Қарлығаш

І

2

Куватов Анвар

техника

11

Сүлейменова Қарлығаш

І

3

Сәрсенғали Олжас

физика

9

Сүлейменова Қарлығаш

І

4

Джубатыров Нурбек

физика

10

ЖұмабаеваТыныштық

II

5

Әкімбай Олжас

математика

9

ДуйсенбаевБакытжан

І

6

Теджен Бекзат

математика

9

ДуйсенбаевБакытжан

І

7

Оразбай Ұлжалғас

қолданбалы математика

9

Досжанова Айнұр

ІII

8

Оразбай Балауса

информатика

10

ЕлжановаГулназ

ІІ

9

Жұмаш Диляра

экономика

10

Конысбаева Айымжан

І

10

Тілес Әсемгүл

экономика

10

Конысбаева Айымжан

І

11

Нөкер Ұлдана

қоршаған орта жәнеадамденсаулығы

9

Байназарова Маншук

ІІI

12

Ұзақбай Назерке

қоршаған орта жәнеадамденсаулығы

9

Байназарова Маншук

ІII

13

Теңдесбаева Жадыра

биология

9

Байназарова Маншук

І

14

Генжебаева Нұршат

қоршаған орта жәнеадамденсаулығы

10

Давишева Қалжан

ІІІ

15

Айтбай Сандуғаш

химия

9

Давлетбаева Жамиля

ІII

16

Куаншиева Фариза

химия

9

Давлетбаева Жамиля

ІІI

17

Қойлыбай Айжан

химия

10

Ақжігітова Тазахан

ІІ

18

Ибрашов Рахат

қоғам

10

Қазтуғанова Гульнара

ІІ

19

Түгелбай Камила

этномәдениет

9

Тілеген Үзілхан

III

20

Қорғанбай Ботакөз

этномәдениет

9

Тілеген Үзілхан

III

21

Орысбай Венера

ағылшын тілі

11

Джувбаева Алия

III

22

Абдрахман Айбек

ағылшын тілі

10

Джувбаева Алия

III

23

Жұмабай Сымбат

тіл білімі

9

Аманшаева Гүлсім

III

24

Жұмабай Қымбат

тіл білімі

9

Аманшаева Гүлсім

III

Жоғарыда аталған оқушылардың І,ІІ орынға ие болғандар (9 жоба, 12 оқушы) облыстық кезеңге қатысып, оның 7 жоба , 9 оқушы жүлделі орынға ие болды.

Жобаавторының

аты-жөні

Секция

Сынып

Жетекшініңаты-жөні

Алған орны

1

Жолдасбаев Бекарыс

техника

11

Сүлейменова Қарлығаш

І

2

Куватов Анвар

техника

11

Сүлейменова Қарлығаш

І

3

Сәрсенғали Олжас

физика

9

Сүлейменова Қарлығаш

І

4

Джубатыров Нурбек

физика

10

ЖұмабаеваТыныштық

II

5

Жұмаш Диляра

экономика

10

Конысбаева Айымжан

ІIІ

6

Тілес Әсемгүл

экономика

10

Конысбаева Айымжан

ІIІ

7

Теңдесбаева Жадыра

биология

9

Байназарова Маншук

ІI

8

Қойлыбай Айжан

химия

10

Ақжігітова Тазахан

ІІІ

9

Ибрашов Рахат

қоғам

10

Қазтуғанова Гульнара

ІІ

Жүлделі орын алған 9 оқушы республикалық кезеңнің онлайн іріктеуіне қатысып, оның 1 оқушысы тест сынағынан өтті.

Жобаавторының

аты-жөні

Секция

Сынып

Жетекшініңаты-жөні

1

Қойлыбай Айжан

химия

10

Ақжігітова Тазахан

     «Ұлы өнертапқыштыққа алғашқы қадам» облыстық инновациялық идеялар байқауында «Ауылшаруашылық техникалар мен жабдықтар саласындағы техникалық құрастыру» номинациясы бойынша 11 сынып оқушылары Куватов Анвар мен Жолдасбаев Бегарыс IIдәрежелі дипломмен марапатталды.24.09.2019

     Аудандық «Менің кіші Отаным» жас тарихшылар II республикалық интеллектуалдық конкурсында «Менің туған өлкем» номинациясы бойынша 10 сынып оқушысы Сүлеймен Сара II дәрежелі дипломмен, «Менің кішкентай Отанымның болашағы» номинациясы бойынша III дәрежелі дипломмен марапатталды.27.09.2019

Қ.Сәтпаев атындағы химия пәні бойынша республикалық олимпиаданың аудандық кезеңінде 9-сынып оқушысы Айтбай Сандуғаш II дәрежелі, облыстық кезеңінде IIІ дәрежелі дипломмен марапатталды.09.10.2019ж

Жаратылыстану-математика циклы пәндері бойынша өңірлік Президенттік олимпиаданың аудандық кезеңінде 11 сынып оқушылары Әлке Әдемі, Кульджанова Салтанат IIIорынға ие болды.16.09.2019ж

2019-2020 оқу жылында мектеп-гимназиялар мен мектеп-лицейлердің 8- сынып оқушыларына арналған облыстық олимпиадасына лицейден 10 оқушы қатысып 6 оқушы жүлделі орынға ие болды.19.10.2019

Оқушының аты-жөні

Мектебі

Пәні

Орны

Жетекшісі

1

Рамазанова Шолпанай

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Қазақтілі мен әдебиеті

II

Дарменова Г

2

Жақсыбек Жаннұр

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Орыс тілі мен орыс әдебиеті

III

Максутова Р

3

Озғанбай Аружан

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Ағылшын тілі

-

Джувбаева А

4

Жалғас Аян

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Қазақстан тарихы

II

Тілеген Ү

5

Аманова Әсем

«Қызылтөбе лицейі» КММ

География

III

Абжетова А

6

Айладир Жасмин

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Биология

-

Байназарова М

7

Қыдырбаев Батырхан

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Химия

III

Ақжігітова Т

8

Жеткізген Нұрғиса

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Информатика

-

Мұқанова А

9

Дәрментай Айзат

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Математика

II

Асылбаева Н

10

Аманбай Жасмин

«Қызылтөбе лицейі» КММ

Физика

-

Альбетов Е

5-7 сыныптар арасында өтетін «Зерде» шығармашылық зерттеу жұмыстары бойынша лицейішілік кезеңге 14 жоба қатысып, оның 11 жобасы 16 оқушы аудандық кезеңге қатысты, оның 8 жобасы 13 оқушы жүлделі орын алды. Обыстық кезеңге І орын алған оқушылар қатысады.12.12.2019ж

р/с

Жоба авторының аты-жөні

Секция

Сынып

Жетекшінің аты-жөні

Алған орны

1

1

Таңатарова Аружан

Қазақ тілі мен әдебиеті

5

Жунисова Балақыз

-

2

2

Бақыт Дильназ

Орыс тілі мен әдебиеті

6

Боранбаева Клара

II

3

Таңатарова Дина

3

4

Әбілқасым Іңкәр

Орыс тілі мен әдебиеті

7

Боранбаева Клара

-

4

5

Мамыкова Лаура

Математика, информатика

7

Досжанова Айнұр

ІІ

6

Ибадулла Абылай

5

7

Жарху Мейірлан

Математика, информатика

7

Мұқанова Айгерім

II

6

8

Әбу Нұрдәулет

Тарих, өлкетану, этномәдениет

7

5

Алданазарова Зәуреш

III

9

Мәлік Жайдары

7

10

Барамқұлы Кәусәр

Тарих, өлкетану, этномәдениет

6

Дәрменова Гүлбаршын

I

8

11

Аяпберген Үмітай

Химия, биология

7

7

Байназарова Мәншүк

ІІІ

12

Нұрбай Айгерім

9

13

Кемалатдин Асемжан

Химия, биология

7

7

Давлетбаева Жамила

III

14

Текебай Дайана

10

15

Қамалбай Мерей

Экология, валеология

6

Дәуітова Самал

-

11

16

Эзим Самал

Экология, валеология

6

Дәуітова Самал

II

5-7 сыныптар арасында өтетін «Зерде» шығармашылық зерттеу жұмыстары бойынша облыстық кезеңге 1 жоба қатысып II орынға ие болды21.12.2019ж

р/с

Жоба авторының аты-жөні

Секция

Сынып

Жетекшінің аты-жөні

Алған орны

1

1

Барамқұлы Кәусәр

Тарих, өлкетану, этномәдениет

6

Дәрменова Гүлбаршын

II

2019-2020 оқу жылы 8-11 сыныптан жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың лицейішілік кезеңіне 130 оқушы қатысты. 30-31 қазан күні өткен лицейішілік олимпиададан І және ІІ орын алған 71 оқушының олимпиада тапсырмалары аудандық іріктеуге ұсынылды. Аудандық ірітеуден 58 оқушының жұмысы өтті. Аталған олимпиаданың аудандық кезеңіне лицейдің 8-11 сыныптарынан 58 оқушы білімімен додаға түсті. Нәтижесінде 33 оқушы жүлделі орынға ие болды. І дәрежелі дипломмен 9 оқушы, ІІ дәрежелі дипломмен 10 оқушы және ІІІ дәрежелі дипломмен 14 оқушы марапатталды. Аудандық олимпида 05-06.12.2019

Оқушыныңаты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орны

Жетекшісі

1

Идирис Аида

11

Қазақтілі мен әдебиеті

ІІІ

Хожабаева М

2

Жақсыбек Жаннұр

8

орыстілі мен әдебиеті

І

Максутова Р

3

Озғанбай Аружан

8

Ағылшынтілі

ІІ

Джувбаева А

4

Сырым Батырхан

9

Ағылшынтілі

І

Сарсенбаева К

5

Бердімұрат Айгерим

11

Ағылшынтілі

ІІІ

Сарсенбаева

6

Іздібай Рысгуль

10

тарих

ІІІ

Алданазарова З

7

Ибрашов Рахат

10

құқық

ІІІ

Казтуганова Г

8

Дәрментай Айзат

8

математика

ІІІ

Аймаганбетова Н

9

Әкимбай Олжас

9

математика

І

Дуисенбаев Б

10

Қадырбаев Бекжан

10

математика

ІІІ

Қодарова С

11

Кульджанова Салтанат

11

математика

ІІІ

Қодарова С

12

Козиева Диана

10

физика

II

Жұмабаева Т

13

Орынбай Нұрболат

8

физика

I

Альбетов Е

14

Байрамова Анельжан

9

физика

II

Сулейменова К

15

Қалиева Гүлжазира

11

физика

I

Альбетов Е

16

Жетесов Қонай

11

физика

IIІ

Альбетов Е

17

Қыдырбаев Батырхан

8

химия

І

Ақжігітова Т

18

Султанмурат Алия

8

химия

ІІІ

Давлетбаева Ж

19

Айтбай Сандуғаш

9

химия

ІІІ

Давлетбаева Ж

20

Наурызбай Сымбат

9

химия

ІІ

Ақжігітова Т

21

Смагул Аймекен

10

химия

ІІ

Ақжігітова Т

22

Әлке Әдемі

11

химия

І

Ақжігітова Т

23

Айладир Жасмин

8

биология

І

Байназарова М

24

Маханов Ислам

8

биология

ІІ

Байназарова М

25

Козиева Ұлбике

9

биология

ІІІ

Байназарова М

26

Әділбек Абылай

9

биология

ІІ

Байназарова М

27

Омар Данияр

9

география

II

Абжетова А

28

Якубов Ұлықпан

9

география

I

Байназаров Қ

29

Қойлыбай Айжан

10

география

IІІ

Байназаров Қ

30

Жолдасбаев Бекарыс

11

география

IІІ

Байназаров Қ

31

Нұрахмет Гүлбану

11

география

ІI

Байназаров Қ

32

Оразбай Балауса

10

информатика

ІІ

Елжанова Г

33

Меңдіқұлов Құдайберген

11

информатика

II

Елжанова Г

2019ж 5-6 қаңтар күні жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңіне 13 оқушы қатысып, 7 оқушы жүлделі орынға ие болды.

 

Оқушының

аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Пән мұғалімі

2

Акимбай Олжас

9

Математика

III

Дүйсенбаев Бақытжан

3

Байрамова Анельжан

9

Физика

-

Сулейменова Қарлығаш

4

Козыева Диана

10

Физика

-

Жұмабаева Тыныштық

5

Калиева Гүлжазира

11

Физика

-

Альбетов Есіркенғалы

6

Омар Данияр

9

География

III

Абжетова Айжамал

7

Якубов Ұлықпан

9

География

III

Байназаров Қуат

8

Әділбек Абылай

9

Биология

III

Байназарова Мәншүк

9

Наурызбай Сымбат

9

Химия

III

Ақжігітова Тазахан

10

Смагул Аймекен

10

Химия

III

Ақжігітова Тазахан

11

Әлке Әдемі

11

Химия

-

Ақжігітова Тазахан

12

Оразбай Балауса

10

Информатика

III

Елжанова Гүлназ

13

Мендикулов Худайберген

11

Информатика

-

Елжанова Гүлназ

2019ж 15 қараша күні 11 сыныптар үшін «Зерде» тележобасының іріктеу кезеңіне Қызылтөбе лицейінен Кульджанова Салтанат, Бердімұрат Айгерім қатысып нәтижесінде Кульджанова Салтанат екі кезеңнің жеңімпазы атанып келесі кезеңге жолдама алды.

           2020 жылдың 30 қаңтар күні «Ұшқыр ой алаңы» оқушылардың республикалық дебатының облыстық турниріне Қызылтөбе лицейінен Джувбаева Алияның жетекшілігімен 10 сынып оқушылары Сырым Айбек пен Ибрашов Рахат қатысып жүлделі І орынға ие болып республикаға жолдама алды.

2020 жылдың 20 ақпан күні «Өзін – өзі тану» пәні бойынша 9-11 сынып арасындағы аудандық олимпиадсындалицейден Муханбет Альбинаның жетекшілігімен 11 сынып оқушысы Қадырханова Жансая ІІІ орынды иеленді.

2020 жылдың 28 ақпан күні «Ғылым әлемін ашамыз» атты ғарыштық зерттеулер бойынша ХVI Халықаралық ғылыми жарыстың облыстық кезеңіне қызылтөбе лицейден 2 оқушы қатысып жүлделі І орынға ие болды

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

Жетекшісі

1

Джубатыров Нурбек

10

І

Сулейменова Карлыгаш

2

Сарсенғали Олжас

9

І

Сулейменова Карлыгаш

2020 жылдың 3 наурыз күні Әл-Фараби атындағы облыстық олимпиадасына лицейден 3 оқушы қатысып жүлделі орындарға ие болды

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

1

Орынбай Нұрболат

8

І

2

Дәрментай Айзат

8

ІІ

3

Айладир Жасмин

8

ІІ

       2019-2020 оқу жылының VI тоқсанында төтенше жағдайға байланысты оқушылар қашықтықтан оқу кезеңінде республикалық жасөспірімдер онлайн олимпиадасының 7-8 сыныптарға арналған жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндері бойынша лицейден аталған сыныптар бойынша 20оқушы қатысып, 13 оқушы жүлделі орын алды. Онлайн олимпиаданың өту уақыты 1 айналым - 23 сәуір, 2 айналым – 29 сәуір.   Жас тарихшы, жас полиглот: 18-23.2020ж

2020 жылдың сәуір-мамыр айларында ТЖ уақытында онлайн сайыстарға қатысып жүлделі орын алған оқушылар

Оқушының аты-жөні

Сайыс түрі

Алған орны

1

Човдурбай Ізбасхан

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

2

Абдулла Нұртас

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

3

Абу Нұрдаулет

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

4

Беген Мерей

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

5

Жетесова Жансұлу

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

6

Исламкулыева Динара

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

7

Хожанияз Шұғыла

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

8

Ходжаберген Нурбек

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

9

Нурмуханов Мейрамбек

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

10

Айладир Жасмин

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

11

Дарментай Айзат

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

12

Қыдырбаев Батырхан

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

13

Орынбай Нұрболат

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

14

Абдулла Нуртас

Жас тарихшы

ІІ

15

Амантаев Бағлан

Жас тарихшы

ІІ

16

Амантай Ақат

Жас тарихшы

ІІІ

17

Амантай Ақмөлдір

Жас тарихшы

ІІІ

18

Беген Мерей

Жас тарихшы

ІІІ

19

Бердикалиев Айтберегн

Жас тарихшы

ІІІ

20

Бердімұрат Айгерім

Жас тарихшы

ІІІ

21

Давлетбаева Ұлдай

Жас тарихшы

ІІ

22

Дүйсеғали Заңғар

Жас тарихшы

ІІІ

23

Мәлік Жайдары

Жас тарихшы

ІІІ

24

Жалғас Аян

Жас тарихшы

ІІІ

25

Жолдасбаев Бекарыс

Жас тарихшы

ІІ

26

Жұмаш Бекзат

Жас тарихшы

ІІ

27

Идирис Айда

Жас тарихшы

І

28

Іздібай Рысгүл

Жас тарихшы

ІІІ

29

Ораз Балнұр

Жас тарихшы

ІІ

30

Омульбай Мадина

Жас тарихшы

ІІ

31

Нурахмет Гульбану

Жас тарихшы

І

32

Мамыкова Лаура

Жас тарихшы

ІІІ

33

Құдайберген Ахат

Жас тарихшы

ІІ

34

Қалдыбай Самат

Жас тарихшы

ІІІ

35

Кульджанова Салтанат

Жас тарихшы

ІІ

36

Көнебаев Манас

Жас тарихшы

І

37

Орысбаева Венера

Жас тарихшы

І

38

Оспан Майса

Жас тарихшы

ІІІ

39

Сатыпалдиев Бауыржан

Жас тарихшы

І

40

Төлеуғали Әсел

Жас тарихшы

ІІ

41

Тынышбай Дәурен

Жас тарихшы

ІІІ

42

Абдулла Нуртас

Жас полиглот

ІІ

43

Айтбай Сандуғаш

Жас полиглот

ІІ

44

Аяпберген Үмітай

Жас полиглот

ІІ

45

Беген Мерей

Жас полиглот

ІІІ

46

Беген Нәби

Жас полиглот

ІІ

47

Жолдасбаев Бекарыс

Жас полиглот

ІІІ

48

Жақсыбек Жаннұр

Жас полиглот

ІІ

49

Бердіхан Ақбота

Жас полиглот

ІІІ

50

Көнебаев Манас

Жас полиглот

ІІІ

51

Омар Нұрай

Жас полиглот

ІІ

52

Озғанбай Аружан

Жас полиглот

ІІ

53

Ходжаберген Нурбек

Жас полиглот

ІІІ

54

Толепберген Ақсындар

Жас полиглот

І

55

Сатыпалдиев Бауыржан

Жас полиглот

ІІ

56

Дарментай Айзат

кенгуру

ІІ

57

Ізтұрған Ислам

кенгуру

І

58

Қолдасын Исламбек

кенгуру

ІІІ

59

Түгелбай Камила

кенгуру

І

60

Сарсенгали Айжан

кенгуру

І

62

Сатыева Сымбат

Абайдың 175 жылдығы

ІІІ

63

Нурахмет Гулбану

География пәнінен республикалық онлайн олимпиада

ІІІ

64

Бекбаев Бауыржан

Физика пәнінен республикалық онлайн олимпиада

І

65

Тусбаева Раушангуль

Физика пәнінен республикалық онлайн олимпиада

ІІ

66

Оразбай Балауса

   

ҚЫЗЫЛТӨБЕ ЛИЦЕЙІ ОҚУШЫЛАРЫНЫҢ
2014-2015 ОҚУ ЖЫЛЫНДАҒЫ АУДАНДЫҚ ПӘН ОЛИМПИАДАСЫ  ЖЕТІСТІКТЕРІ

 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиадалар
Жалпы білім  беретін  пәндер  бойынша 2014-2015 оқу жылындағы оқушылардың олимпиадасының аудандық кезеңі желтоқсан айында, облыстық  кезеңі қаңтар  айында болып өтті. Аудандық кезеңге 62 оқушы қатысып содан 34 оқушы жүлделі орынға ие болды. Соның 17 оқушысы Облыстық кезеңге жолдама алып 4 оқушы ІІІ орынды жеңіп алды. Республикалық кезеңге жолдама алған оқушылар болмады.

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиадасының АУДАНДЫҚ кезеңінен орын алған оқушылар

Аудандық пәндік олимпиадада 10 а сынып оқушысы Дұрдыбай Дәнияр Тарих пәнінен ІІ орын, 11 а сынып оқушысы Жәукеева Жансая Құқық негіздері пәнінен ІІ орын, 10 а сынып оқушысы Сырым Абзал құқық негіздері пәнінен ІІ орын, 10 ә сынып оқушысы Адылхан Дәмеш Құқық негіздері пәнінен І орын, 9 сынып оқушысы Ақжігіт Балсұлу Құқық негіздері пәнінен ІІІ орын, 9 сынып оқушысы Ағлепес Айбек құқық негіздері пәнінен ІІ орын, 9 сынып оқушысы Түгелбай Оразгүл қазақ тілі пәнінен ІІ орын, 9 сынып оқушысы Қонарбай Ұлжан ағылшын тілі пәнінен ІІІ орын, 8 а сынып оқушысы Рзабаева Гүлдана Орыс тілі пәнінен І орын, 11 а сынып оқушысы Боранбаева Клара Орыс тілі пәнінен ІІІ орынды, 10 ә сынып оқушысы Қалдыбай Тәңірберген информатика пәнінен ІІ орын, 11 а сынып оқушысы Бердіқожаев Аслан информатика пәнінен ІІІ орын, 10 а сынып оқушысы Абдисаликов Әділжан география пәнінен І орын, 11 а сынып оқушысы Чанкурбаева Маржан география пәнінен І орын, 8 а сынып оқушысы Эсениязов Еламан биология пәнінен ІІ орын, 9 сынып оқушысы Ішберген Эльдар биология пәнінен І орын, 10 а сынып оқушысы Саламатова Перизат биология пәнінен ІІІ орын, 11 а сынып оқушысы Жылқыбай Жансая биология пәнінен ІІІ орын, 9 сынып оқушысы Бейсов Қуаныш химия пәнінен І орын, 10 ә сынып оқушысы Сейльханова Динара химия пәнінен ІІІ орын, 11 ә сынып оқушысы Кенған Перизат химия пәнінен ІІІ орын, 8 а сынып оқушысы Амангелдиева Назым математика пәнінен І орын, 8 ә сынып оқушысы Ибрашева Қоңырау математика пәнінен ІІІ орын, 9 сынып оқушысы Қартбай Альфия математика пәнінен І орын, 10 а сынып оқушысы Мұқанов Нұрқожа математика пәнінен ІІІ орынды, 10 ә сынып оқушысы Медетбаев Асхат математика пәнінен І орын, 11 а сынып оқушысы Қойбағаров Ниязбек математика пәнінен ІІ орын, 8 а сынып оқушысы Раджапов Ислам физика пәнінен І орын, 8 а сынып оқушысы Есдавлетов Жанат физика пәнінен ІІ орын, 9 сынып оқушысы Узганбаева Динара физика пәнінен ІІ орын, 10 ә сынып оқушысы Майлыбаев Арман физика пәнінен І орын, 10 а сынып оқушысы Тұрғанбаев Жалғас физика пәнінен ІІІ орын, 11 а сынып оқушысы Сериков Нұрлыбек физика пәнінен І орын, 11 ә сынып оқушысы Раджапов Мұқан физика пәнінен ІІІ орындарды жеңіп алды.

Оқушылардың аты-жөні                 (А,Т,Ә толық жазылады)

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Жетешісі   (А,Т,Ә толық жазылады)

1

Дұрдыбай Данияр

10

тарих

ІІ

Медетова Айнур

2

Жаукеева Жансая

11

құқық

ІІ

Қойбағарова Роза

3

Сырым Абзал

10

құқық

ІІ

Медетова Айнур

4

Адылхан Дамеш

10

құқық

І

Қойбағарова Роза

5

Ақжігіт Балсулу

9

құқық

ІІІ

Қойбағарова Роза

6

Ағлепес Айбек

9

құқық

ІІ

Қойбағарова Роза

7

Түгелбай Оразгүл

9

қазақ тілі

ІІ

Дарменова Гүлбаршын

8

Қонарбай Ұлжан

9

ағылшын

ІІІ

Сарсенбаева Куләш

9

Рзабаева Гүлдана

8

Рус. яз.

І

Кылышниязова Алтынгүл

10

Боранбаева Клара

11

Рус. яз.

ІІІ

Шурина Галя

11

Қалдыбай Тәңірберген

10

инф-ка

ІІ

Елжанова Гүлназ

12

Бердіхожаев Аслан

11

инф-ка

ІІІ

Елжанова Гүлназ

13

Абдисаликов Әділжан

10

география

І

Байназаров Қуат

14

Чанкурбаева Маржан

11

география

І

Байназаров Қуат

15

Эсениязов Еламан

8

биология

ІІ

Давишева Калжан

16

Ішберген Эльдар

9

биология

І

Давишева Калжан

17

Саламатова Феризат

10

биология

ІІІ

Байназарова Мәншүк

18

Жылқыбай Жансая

11

биология

ІІІ

Байназарова Мәншүк

19

Бейсов Қуаныш

9

химия

І

Акжигитова Тазахан

20

Сейльханова Динара

10

химия

ІІІ

Акжигитова Тазахан

21

Кенған Перизат

11

химия

ІІІ

Акжигитова Тазахан

22

Амангелдиева Назым

8

матем-ка

І

Асылбаева Назгүл

23

Қартбай Альфия

9

матем-ка

І

Асылбаева Назгүл

24

Мұқанов Нұрқожа

10

матем-ка

ІІІ

Қодарова Самал

25

Медетбаев Асхат

10

матем-ка

І

Жанназарова Шымыргүл

26

Қойбағаров Ниязбек

11

матем-ка

ІІ

Асылбаева Назгүл

27

Ибрашова Қоңырау

8

матем-ка

ІІІ

Жангаева Балияш

28

Сериков Нұрлыбек

11

физика

І

Альбетов Есиркенғалы

29

Раджапов Ислам

8

физика

І

Жұмабаева Тыныштық

30

Есдавлетов Жанат

8

физика

ІІ

Жұмабаева Тыныштық

31

Узғанбаева Динара

9

физика

ІІ

Жұмабаева Тыныштық

32

Майлыбаев Арман

10

физика

І

Сулейменова Қарлығаш

33

Турғанбаев Жалғас

10

физика

ІІІ

Альбетов Есиркенғалы

34

Раджапов Мұқан

11

физика

ІІІ

Альбетов Есиркенғалы