29/01/2023   Жексенбі
"Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі сайтына қош келдіңіздер!!! / Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Қызылтөбе селосы Уалиханов көшесі №1 / Тел: 8 (7292)46-43-30/ Факс: 8 (7292)46-43-30 / Электрондық почта: kzt_licei1@mail.ru / Мектебімізге қатынауға болатын автобустар: 13 а, 103



astana

 



12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1

Зияткерлік байқаулар


2019ж 15 қараша күні 11
сыныптар үшін «Зерде» тележобасының іріктеу кезеңіне Қызылтөбе лицейінен Кульджанова Салтанат, Бердімұрат Айгерім қатысып нәтижесінде Кульджанова Салтанат екі кезеңнің жеңімпазы атанып келесі кезеңге жолдама алды.

           2020 жылдың 30 қаңтар күні «Ұшқыр ой алаңы» оқушылардың республикалық дебатының облыстық турниріне Қызылтөбе лицейінен Джувбаева Алияның жетекшілігімен 10 сынып оқушылары Сырым Айбек пен Ибрашов Рахат қатысып жүлделі І орынға ие болып республикаға жолдама алды.

2020 жылдың 20 ақпан күні «Өзін – өзі тану» пәні бойынша 9-11 сынып арасындағы аудандық олимпиадсындалицейден Муханбет Альбинаның жетекшілігімен 11 сынып оқушысы Қадырханова Жансая ІІІ орынды иеленді.

2020 жылдың 28 ақпан күні «Ғылым әлемін ашамыз» атты ғарыштық зерттеулер бойынша ХVI Халықаралық ғылыми жарыстың облыстық кезеңіне қызылтөбе лицейден 2 оқушы қатысып жүлделі І орынға ие болды

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

Жетекшісі

1

Джубатыров Нурбек

10

І

Сулейменова Карлыгаш

2

Сарсенғали Олжас

9

І

Сулейменова Карлыгаш

2020 жылдың 3 наурыз күні Әл-Фараби атындағы облыстық олимпиадасына лицейден 3 оқушы қатысып жүлделі орындарға ие болды

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

1

Орынбай Нұрболат

8

І

2

Дәрментай Айзат

8

ІІ

3

Айладир Жасмин

8

ІІ

       2019-2020 оқу жылының VI тоқсанында төтенше жағдайға байланысты оқушылар қашықтықтан оқу кезеңінде республикалық жасөспірімдер онлайн олимпиадасының 7-8 сыныптарға арналған жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндері бойынша лицейден аталған сыныптар бойынша 20оқушы қатысып, 13 оқушы жүлделі орын алды. Онлайн олимпиаданың өту уақыты 1 айналым - 23 сәуір, 2 айналым – 29 сәуір.   Жас тарихшы, жас полиглот: 18-23.2020ж

 

ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫҚ МАРАФОНДАР МЕН ҚАШЫҚТЫҚ ОЛИМПИАДАЛАР

Интеллектуалдық марафондар бойынша алып қарасак, Ақбота интеллектуалдық марафонына 49 оқушы, British bulldog қа 16 оқушы, Золотое Руноға 13 оқушы, Кенгуру-математика для всех 24 оқушы, Кенгуру-лингвистикаға 8 оқушы қатысты. Осыдан Ақбота дан 4 оқушы орын алды. Қалғандарының нәтижелері келген жоқ.

 

Республикалық «Ақбота»  интеллектуалдық сайысының жүлдегерлері

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Орны

1

Сәрсенова Алина

9

ІІІ

2

Қонысбаева Айнұр

9

ІІІ

3

Ағаниязова Ұлдай

10

ІІІ

4

Алмурад Қамажай

10

ІІІ

 

 

 

 

Халықаралық М.В.Ломоносов турнирі бойынша орын алған оқушылар

Халықаралық М.В.Ломоносов турнирі бойынша 23 оқушы, Тарих пәні бойынша 17 оқушы, Физика пәні бойынша 36 оқушы, ағылшын тілі бойынша 7 оқушы қатысты. Математика пәні бойынша 4 оқушы, тарих пәні бойынша 3 оқушы жүлделі орындарды жеңіп алды. Грамоталары әлі келмеді. Ағылшын тілі пәні бойынша нәтижелері келген жоқ.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орны

1

Жұмаш Бекзат

6

Математика

ІІІ

2

Орынбай Ринат

6

Математика

ІІІ

3

Көнебаев Манас

6

Математика

ІІІ

4

Тасболатов Тілекқабыл

6

Математика

ІІІ

5

Ахметова Жания

10

Тарих

ІІ

6

Айдабасова Гульсима

10

Тарих

ІІ

7

Аганиязова Ұлдай

10

Тарих

ІІ

 

 

«Халықаралық инженерия және экология» академиясының қашықтық олимпиадасы
«Халықаралық инженерия және экология» академиясының қашықтық олимпиадасынан География пәні бойынша 4 оқушы, Биология пәні бойынша 4 оқушы, математика пәні бойынша 9 оқушы қатысты. География пәні бойынша 2 оқушы, математика пәні бойынша 3 оқушы жүлделі орындарды жеңіп алды.  


Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орны

1

Султанмурат Нурайна

6

География

ІІ

2

Нұраһмет Гүлбану

6

География

ІІІ

3

Қойлыбай Айжан

5

Математика

ІІІ

4

Амангелдиева Жансая

8

Математика

ІІІ

5

Турғанбаев Жалғас

10

Математика

ІІ

http://cs606428.vk.me/v606428906/7c8c/3dINYfIAn14.jpg

 

 «Қызылтөбе лицейі» ММ-нің пәндер бойынша КИО қашықтық интернет олимпиадасы нәтижелері


Оқушының аты, тегі

Сыныбы

Пәні

Нәтижесі

Жетекшісі

Аудан

Облыс

Респуб

1

Іздібай Меруерт

7 «а»

Қазақ әдебиеті

 

Үздік нәтиже

 

Дәрменова Г.

2

Сұлтанмұрат Нұрайна

6 «ә»

География

 

 

ІІ орын

Байназаров Қ.

3

Асан Айнұр

6 «ә»

География

 

 

ІІІ орын

Қарақұлова Ф.

4

Тілес Ертай

7 «а»

География

 

Үздік нәтиже

 

Байназаров Қ.

5

Каратокачева Асемай

7 «а»

География

 

Үздік нәтиже

 

Байназаров Қ.

6

Чанкурбаева Маржан

11 «а»

География

Үздік нәтиже

 

 

Байназаров Қ.

7

Дүйсенбаева Аселия

10 «ә»

Химия

 

 

ІІІ орын

Ақжигитова Т.

8

Қонарбай Ұлжан

9 «а»

Химия

 

Үздік нәтиже

 

Ақжигитова Т.

9

Әбжетова Индира

6 «а»

Математика

Үздік нәтиже

 

 

Жангаева Б.

10

Іздібай Меруерт

7 «а»

Математика

 

Үздік нәтиже

 

Жанназарова Ш.

11

Джубатыров Нұрбек

5 «ә»

информатика

Үздік нәтиже

 

 

Нагашбаева Г.

12

Бердіхожаев Аслан

11 «а»

информатика

Үздік нәтиже

 

 

Нагашбаева Г.

 

«Инфоурок» халықаралық  қашықтық интернет олимпиадасы

«Инфоурок» халықаралық  қашықтық интернет олимпиадасына лицейімізден 35 оқушы қатысып 23 оқушы І, ІІ және ІІІ орындарды жеңіп алды.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орны

1

Кенған Жасулан

10 «ә»

Физика

ІІ

2

Туркешов Арман

10 «ә»

Физика

ІІ

3

Айдабасова Гүлсима

10 «ә»

Физика

ІІІ

4

Изова Маида

10 «ә»

Физика

ІІІ

5

Джубатырова Гүлнур

10 «ә»

Физика

ІІІ

6

Селикова Айымгүл

10 «ә»

Физика

ІІІ

7

Ырзабек Рысгүл

10 «ә»

Физика

ІІІ

8

Қалдыбай Тәңірберген

10 «ә»

Физика

ІІІ

9

Ромет Алибек

10 «ә»

Физика

ІІІ

10

Ужазов Қанат

10 «ә»

Физика

ІІІ

11

Майлыбаев Арман

10 «ә»

Физика

ІІІ

12

Дуйсенбаева Аселия

10 «ә»

Физика

ІІІ

13

Тлес Әсемгүл

5 «а»

Ән

І

14

Әру  Құттыбек

6 «а»

Ән

ІІ

15

Бегалы Досымжан

6 «а»

Ән

ІІ

16

Смағұл Аймекен

5 «ә»

Ән

ІІІ

17

Джубатыров Нұрбек

5 «ә»

Ән

І

18

Смет Нұржан

8 «а»

Тарих

І

19

Салымбетова  Нұржамал

8 «а»

Тарих

І

20

Утенова Қалима

8 «а»

Тарих

І

21

Амангелдиева Назым

8 «а»

Тарих

І

22

Бердимурат Айгерим

6 «ә»

Тарих

ІІ

23

Жетесов Қонай

6 «ә»

Тарих

ІІ

24

Нұраһмет Гүлбану

6 «ә»

Тарих

ІІ

25

Сұлтанмұрат Нұрайна

6 «ә»

Тарих

ІІ

26

Оразбай Берекет

6 «ә»

Тарих

ІІ

27

Сейльханова Динара

10 «ә»

Химия 

ІІІ

28

Ажибай Асылхан

10 «а»

Химия

ІІ

29

Ағаниязова Ұлдай

10 «а»

Химия

ІІ

30

Беген Мирас

10 «а»

Химия

ІІ

31

Жолболды Ұлболсын

10 «а»

Химия

ІІ

32

Абдисаликов Адилжан

10 «а»

Химия

ІІ

33

Дұрдыбай Данияр

10 «а»

Химия

ІІ

34

Қойшыбай Еркин

10 «а»

Химия

ІІ

35

Рзабаева Гүлдана

8 «ә»

Химия

ІІ

36

Оңдабай Жаңабай

10 «а»

Химия

ІІ

37

Кадирханова Жансая

6 «б»

Ағылшын

ІІІ

38

Куватов Ануар

6 «а»

Ағылшын

ІІІ

39

Ораз Балнұр

6 «б»

Ағылшын

ІІІ

40

Асан Айнур

6 «ә»

Ағылшын

ІІІ

 

http://cs606428.vk.me/v606428906/7c50/hxXslzRcCm0.gif

Информатика пәні бойынша сайыстар

Информатика пәні бойынша 10 сынып оқушысы Тукенов Шыңғыс «Жас бағдарламашы» сайысына қатысып жүлделі орындарға ие болды.


Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Жарыс түрі

Қатысқан шаралары

Пәні

Жетекшісі

аудан

облыс

Респ

1

Тукенов Шыңғыс

10

Жас бағдарламашы

І орын

Ең қызық бағдарлама номинациясы

 

Информатика

Елжанова Гүлназ

2

Ыстыбаева Гулнара

5

«Әлемді тербеткен Ана» республикалық сырттай байқауы

 

 

II орын

Информатика

Нагашбаева Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

Зерде зияткерлік телесайысы бойынша оқушылар жетістіктері:
Зерде зияткерлік телесайысы бойынша 9 сыныптан 3 оқушы қатысты. 2 оқушы жұлделі орынға ие болды.  1 оқушы финалдық кезеңге жолдама алды.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Сайыс түрі

Оқу жылы

Орны

Жетекші
мұғалім

Апталық

Айлық

1

Бейсов Қуаныш

9

Қазақстан-Ақтау телеарнасының Маңғыстау облысы білім басқармасымен бірлескен «Зерде» зияткерлік телесайысы

2014-2015 ж

І

ІІ

Ақжігітова Тазахан

2

Узганбаева Динара

9

Қазақстан-Ақтау телеарнасының Маңғыстау облысы білім басқармасымен бірлескен «Зерде» зияткерлік телесайысы

2014-2015 ж

І

І

Ақжігітова Тазахан