29/01/2023   Жексенбі
"Қызылтөбе лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі сайтына қош келдіңіздер!!! / Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Қызылтөбе селосы Уалиханов көшесі №1 / Тел: 8 (7292)46-43-30/ Факс: 8 (7292)46-43-30 / Электрондық почта: kzt_licei1@mail.ru / Мектебімізге қатынауға болатын автобустар: 13 а, 103



astana

 



12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1
12.07.22-1

Пәндік олимпиадалары

2020-2021 оқу жылындағы «Қызылтөбе лицейі» КММ-нің
пәндік олимпиадалардың нәтижесі

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың аудандық кезеңіне қатысушылар


Аты-жөні

Алған орны

Сыныбы

Пәні

Жетекшісі

1

Дәрментай Айзат

ІІ

9

Математика

Аймағамбетова Нуршат

2

Әкімбай Олжас

ІІІ

10

Математика

Дуйсенбаев Бакытжан

3

Орынбай Нұрболат

ІІ

9

Физика

Альбетов Есиркепгали

4

Амантаев Бағлан

ІІ

11

Физика

Альбетов Есиркепгали

5

Қыдырбаев Батырхан

ІІ

9

Химия

Акжигитова Тазахан

6

Наурызбай Сымбат

ІІ

10

Химия

Акжигитова Тазахан

7

Смағұл Аймекен

ІІІ

11

Химия

Акжигитова Тазахан

8 8

Әділбек Абылай

І

10

Биология

Байназарова Мәншүк

9

Генжебаева Нуршат

ІІІ

11

Биология

Байназарова Мәншүк

10

Аманова Әсем

ІІІ

9

География

Каракулова Феруза

11

Омар Данияр

І

10

География

Каракулова Феруза

12

Қойлыбай Айжан

ІІІ

11

География

Байназаров Қуат

13

Озғанбай Аружан

ІІ

9

Ағылшын

Оразова Рысгүл

14

Сырым Батырхан

ІІІ

10

Ағылшын

Сарсенбаева Куляш

15

Робертқызы Диана

ІІІ

11

Ағылшын

Сарсенбаева Куляш

16

Рамазанова Шолпанай

ІІІ

9

Қазақ тілі мен әдебиеті

Дарменова Гулбаршын

17

Курганбаева Ботагоз

ІІ

10

Қазақ тілі мен әдебиеті

Хожабаева Марал

18

Сүлеймен Сара

ІІІ

11

Қазақ тілі мен әдебиеті

Нургалиева Нуржамал

19

Нұрнепес Малика

ІІ

10

Орыс тілі мен әдебиеті

Шурина Галия

20

Наурызбай Альбина

ІІІ

10

Тарих

Тілеген Үзілхан

21

Жақсылық Мадина

ІІІ

9

Құқық

Казтуганова Гульнара

22

Ибрашов Рахат

ІІ

11

Құқық

Казтуганова Гульнара

23

Оразбай Ұлжалғас

ІІІ

10

Информатика

Елжанова Гүлназ

24

Оразбай Балауса

ІІ

11

Информатика

Елжанова Гүлназ

25

Қуандық Дәнекер

ІІІ

10

Өзін – өзі тану

Кожакулова Меруерт

І орын-2 ІІ орын – 10 ІІІ орын – 13 Облысқа – 7

2021ж 22-26 ақпан күндері жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңіне 7 оқушы қатысып, 3 оқушы жүлделі орынға ие болды.

 

Оқушының
аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Пән мұғалімі

1

Дәрментай Айзат

9

Математика

----

Аймағамбетова

2

Амантаев Бағлан

11

Физика

ІІ

Альбетов Е

3

Орынбай Нұрболат

9

Физика

ІІІ

Альбетов Е

4

Омар Данияр

10

География

І

Каракулова Ф

5

Әділбек Абылай

10

Биология

---

Байназарова М

6

Қыдырбаев Батырхан

9

Химия

---

Акжигитова Т

7

Оразбай Балауса

11

Информатика

---

Елжанова Г

 

2021ж 26-27 сәуір күндері жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиадаға 2 оқушы қатысып, 1 о-оқушы жүлделі орынға ие болды.

 

Оқушының
аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Пән мұғалімі

1

Омар Данияр

10

География

ІІІ

Каракулова Ф

2

Амантаев Бағлан

11

Физика

 

Альбетов Е

Алтын түлек олимпиадасының жеңімпазадары 24.04.2021ж


Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

Жетекшісі

Облыс

1

Сырым Батырхан

10

ІІ

Дуйсенбаев Б

2

Қуанышова Фариза

10

І

Дуйсенбаев Б

2020 жылдың 29 қыркүйек күні 8-9 сынып оқушыларының арасында республикалық жасөспірімдер олимпиадасыныңоблыстық кезеңіне лицейден 1 оқушы қатысып жүлделі І орынға ие болды


Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Жетекшісі

Облыс

1

Беген Мерей

8

Математика

І

Досжанова Айнур

2021-2022 оқу жылындағы «Қызылтөбе лицейі» КММ-нің
ғылыми жобалар байқауларының нәтижесі

Жалпы білім беретін пәндер бойынша ғылыми жобалар конкурсы

2020-2021 оқу жылында 9-11 сынып оқушыларынан «Дарын» жалпы білім беретін пәндер бойынша ғылыми жобаның кезеңінің жүлдегерлері


Жоба авторының
аты-жөні

Секция

Сынып

Жетекшінің аты-жөні

Алған орны

1

Жұмаш Диляра

экономика

11

Садырбаева Қарлығаш

ІІ

2

Тілес Әсемгүл

экономика

11

Садырбаева Қарлығаш

ІІ

3

Ұзақбай Назерке

қоршаған орта және адам денсаулығы

10

Байназарова Маншук

ІII

4

Теңдесбаева Жадыра

биология

10

Байназарова Маншук

І

5

Кесікбай Мадина

биология

10

Байназарова Маншук

І

6

Айтбай Сандуғаш

тарих

10

Тілеген Үзілхан

І

7

Сатыбалды Елібек

химия

9

Ақжігітова Тазахан

ІІ

8

Қойлыбай Айжан

химия

10

Ақжігітова Тазахан

І

9

Наурыз Алдаберген

химия

9

Давлетбаева Жамиля

ІІ

10

Қанатқызы Ақторғын

химия

9

Давлетбаева Жамиля

ІІ

11

Қуандық Дәнекер

құқықтану

10

Казтуғанова Гульнара

ІІІ

12

Мұханбет Темірлан

құқықтану

10

Казтуғанова Гульнара

ІІІ

13

Аяу Нурзия

құқықтану

11

Казтуғанова Гульнара

ІІ

14

Жұмабай Қымбат

тіл білім

10

Аманшаева Гүлсім

III

15

Жұмабай Сымбат

тіл білім

10

Аманшаева Гүлсім

III

16

Озғанбай Аружан

әдебиет

9

Дәрменова Гүлбаршын

II

Жоғарыда аталған оқушылардың І, ІІ орынға ие болғандар (6 жоба, 7 оқушы) облыстық кезеңге қатысып, оның 6 жоба , 7 оқушы жүлделі орынға ие болды.


Жоба авторының
аты-жөні

Секция

Сынып

Жетекшінің аты-жөні

Алған орны

1

Жұмаш Диляра

экономика

11

Садырбаева Қарлығаш

ІІ

2

Тілес Әсемгүл

экономика

11

Садырбаева Қарлығаш

ІІ

3

Теңдесбаева Жадыра

биология

10

Байназарова Маншук

І

4

Кесікбай Мадина

биология

10

Байназарова Маншук

І

5

Айтбай Сандуғаш

тарих

10

Тілеген Үзілхан

ІI

6

Сатыбалды Елібек

химия

9

Ақжігітова Тазахан

ІІІ

7

Қойлыбай Айжан

химия

10

Ақжігітова Тазахан

І

5-7 сыныптар арасында өткен «Зерде» шығармашылық зерттеу жұмыстарының қорытындысы


Жоба авторының аты-жөні

Сынып

Аудан

Облыс

Республика

Жетекшінің аты-жөні

1

Айжарық Жеңіс

7

І

ІІ

 

Аймагамбетова Нуршат

2

Сәрсенғали Айжан
Джанбурбай Алима

7

І

І

ІІ

Давишева Калжан

3

Сәрсенғали Аружан
Жәрдемғали Рамазан

6

І

І

қатысушы

Онгарбаева Рысбике

«Ұлы өнертапқыштыққа алғашқы қадам» облыстық инновациялық идеялар байқауында «Құрылыс облысындағы жобалар» номинациясы бойынша

Аты-жөні

Аудандық

Облыстық

Республикалық

Сыныбы

Жетекшісі:

1

Байрамқұлы Кәусар

I

I (әлі келмеді)

сертификат

7

Дарменова Гулбаршын

Әл-Фараби атындағы республикалық ғылыми конкурсының облыстық кезенің нәтижесі


Аты-жөні

Облыстық

Республикалық

Сыныбы

Жетекшісі:

1

Ұзақбай Назерке

І

қатысушы

10

Байназарова Мәншүк

Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдығын мерекелеу аясында жаратылыстану-математикалық циклі пәндері бойынша Әл-Фараби атындағы қашықтан халықаралық олимпиадасы 30.10.2020ж.

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Жетекшісі

Халықаралық

1

Сәрсенғали Олжас

10

Физика

І

Сүлейменова Қарлығаш

 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың аудандық кезеңіне қатысып, жүлделі болған оқушылардың дипломдары


2019-2020 оқу жылында

Қызылтөбе лицейіндегі дарынды оқушылардың жетістік есебі


2019-2020 оқу жылы 8-11 сыныптан жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың лицейішілік кезеңіне 130 оқушы қатысты. 30-31 қазан күні өткен лицейішілік олимпиададан І және ІІ орын алған 71 оқушының олимпиада тапсырмалары аудандық іріктеуге ұсынылды. Аудандық ірітеуден 58 оқушының жұмысы өтті. Аталған олимпиаданың аудандық кезеңіне лицейдің 8-11 сыныптарынан 58 оқушы білімімен додаға түсті. Нәтижесінде 33 оқушы жүлделі орынға ие болды. І дәрежелі дипломмен 9 оқушы, ІІ дәрежелі дипломмен 10 оқушы және ІІІ дәрежелі дипломмен 14 оқушы марапатталды.
Аудандық олимпида 05-06.12.2019

Оқушыныңаты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орны

Жетекшісі

1

Идирис Аида

11

Қазақтілі мен әдебиеті

ІІІ

Хожабаева М

2

Жақсыбек Жаннұр

8

орыстілі мен әдебиеті

І

Максутова Р

3

Озғанбай Аружан

8

Ағылшынтілі

ІІ

Джувбаева А

4

Сырым Батырхан

9

Ағылшынтілі

І

Сарсенбаева К

5

Бердімұрат Айгерим

11

Ағылшынтілі

ІІІ

Сарсенбаева

6

Іздібай Рысгуль

10

тарих

ІІІ

Алданазарова З

7

Ибрашов Рахат

10

құқық

ІІІ

Казтуганова Г

8

Дәрментай Айзат

8

математика

ІІІ

Аймаганбетова Н

9

Әкимбай Олжас

9

математика

І

Дуисенбаев Б

10

Қадырбаев Бекжан

10

математика

ІІІ

Қодарова С

11

Кульджанова Салтанат

11

математика

ІІІ

Қодарова С

12

Козиева Диана

10

физика

II

Жұмабаева Т

13

Орынбай Нұрболат

8

физика

I

Альбетов Е

14

Байрамова Анельжан

9

физика

II

Сулейменова К

15

Қалиева Гүлжазира

11

физика

I

Альбетов Е

16

Жетесов Қонай

11

физика

IIІ

Альбетов Е

17

Қыдырбаев Батырхан

8

химия

І

Ақжігітова Т

18

Султанмурат Алия

8

химия

ІІІ

Давлетбаева Ж

19

Айтбай Сандуғаш

9

химия

ІІІ

Давлетбаева Ж

20

Наурызбай Сымбат

9

химия

ІІ

Ақжігітова Т

21

Смагул Аймекен

10

химия

ІІ

Ақжігітова Т

22

Әлке Әдемі

11

химия

І

Ақжігітова Т

23

Айладир Жасмин

8

биология

І

Байназарова М

24

Маханов Ислам

8

биология

ІІ

Байназарова М

25

Козиева Ұлбике

9

биология

ІІІ

Байназарова М

26

Әділбек Абылай

9

биология

ІІ

Байназарова М

27

Омар Данияр

9

география

II

Абжетова А

28

Якубов Ұлықпан

9

география

I

Байназаров Қ

29

Қойлыбай Айжан

10

география

IІІ

Байназаров Қ

30

Жолдасбаев Бекарыс

11

география

IІІ

Байназаров Қ

31

Нұрахмет Гүлбану

11

география

ІI

Байназаров Қ

32

Оразбай Балауса

10

информатика

ІІ

Елжанова Г

33

Меңдіқұлов Құдайберген

11

информатика

II

Елжанова Г

2019ж 5-6 қаңтар күні жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңіне 13 оқушы қатысып, 7 оқушы жүлделі орынға ие болды.

 

Оқушының

аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Пән мұғалімі

2

Акимбай Олжас

9

Математика

III

Дүйсенбаев Бақытжан

3

Байрамова Анельжан

9

Физика

-

Сулейменова Қарлығаш

4

Козыева Диана

10

Физика

-

Жұмабаева Тыныштық

5

Калиева Гүлжазира

11

Физика

-

Альбетов Есіркенғалы

6

Омар Данияр

9

География

III

Абжетова Айжамал

7

Якубов Ұлықпан

9

География

III

Байназаров Қуат

8

Әділбек Абылай

9

Биология

III

Байназарова Мәншүк

9

Наурызбай Сымбат

9

Химия

III

Ақжігітова Тазахан

10

Смагул Аймекен

10

Химия

III

Ақжігітова Тазахан

11

Әлке Әдемі

11

Химия

-

Ақжігітова Тазахан

12

Оразбай Балауса

10

Информатика

III

Елжанова Гүлназ

13

Мендикулов Худайберген

11

Информатика

-

Елжанова Гүлназ

2019ж 15 қараша күні 11 сыныптар үшін «Зерде» тележобасының іріктеу кезеңіне Қызылтөбе лицейінен Кульджанова Салтанат, Бердімұрат Айгерім қатысып нәтижесінде Кульджанова Салтанат екі кезеңнің жеңімпазы атанып келесі кезеңге жолдама алды.

2020 жылдың 30 қаңтар күні «Ұшқыр ой алаңы» оқушылардың республикалық дебатының облыстық турниріне Қызылтөбе лицейінен Джувбаева Алияның жетекшілігімен 10 сынып оқушылары Сырым Айбек пен Ибрашов Рахат қатысып жүлделі І орынға ие болып республикаға жолдама алды.

2020 жылдың 20 ақпан күні «Өзін – өзі тану» пәні бойынша 9-11 сынып арасындағы аудандық олимпиадсындалицейден Муханбет Альбинаның жетекшілігімен 11 сынып оқушысы Қадырханова Жансая ІІІ орынды иеленді.

2020 жылдың 28 ақпан күні «Ғылым әлемін ашамыз» атты ғарыштық зерттеулер бойынша ХVI Халықаралық ғылыми жарыстың облыстық кезеңіне қызылтөбе лицейден 2 оқушы қатысып жүлделі І орынға ие болды

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

Жетекшісі

1

Джубатыров Нурбек

10

І

Сулейменова Карлыгаш

2

Сарсенғали Олжас

9

І

Сулейменова Карлыгаш

2020 жылдың 3 наурыз күні Әл-Фараби атындағы облыстық олимпиадасына лицейден 3 оқушы қатысып жүлделі орындарға ие болды

Оқушының аты -жөні

Сыныбы

Алған орны

1

Орынбай Нұрболат

8

І

2

Дәрментай Айзат

8

ІІ

3

Айладир Жасмин

8

ІІ

2019-2020 оқу жылының VI тоқсанында төтенше жағдайға байланысты оқушылар қашықтықтан оқу кезеңінде республикалық жасөспірімдер онлайн олимпиадасының 7-8 сыныптарға арналған жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндері бойынша лицейден аталған сыныптар бойынша 20оқушы қатысып, 13 оқушы жүлделі орын алды. Онлайн олимпиаданың өту уақыты 1 айналым - 23 сәуір, 2 айналым – 29 сәуір. Жас тарихшы, жас полиглот: 18-23.2020ж

2020 жылдың сәуір-мамыр айларында ТЖ уақытында онлайн сайыстарға қатысып жүлделі орын алған оқушылар

Оқушының аты-жөні

Сайыс түрі

Алған орны

1

Човдурбай Ізбасхан

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

2

Абдулла Нұртас

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

3

Абу Нұрдаулет

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

4

Беген Мерей

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

5

Жетесова Жансұлу

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

6

Исламкулыева Динара

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

7

Хожанияз Шұғыла

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

8

Ходжаберген Нурбек

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

9

Нурмуханов Мейрамбек

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІ

10

Айладир Жасмин

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

11

Дарментай Айзат

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

12

Қыдырбаев Батырхан

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

13

Орынбай Нұрболат

Жасөспірімдер олимпиадасы

ІІІ

14

Абдулла Нуртас

Жас тарихшы

ІІ

15

Амантаев Бағлан

Жас тарихшы

ІІ

16

Амантай Ақат

Жас тарихшы

ІІІ

17

Амантай Ақмөлдір

Жас тарихшы

ІІІ

18

Беген Мерей

Жас тарихшы

ІІІ

19

Бердикалиев Айтберегн

Жас тарихшы

ІІІ

20

Бердімұрат Айгерім

Жас тарихшы

ІІІ

21

Давлетбаева Ұлдай

Жас тарихшы

ІІ

22

Дүйсеғали Заңғар

Жас тарихшы

ІІІ

23

Мәлік Жайдары

Жас тарихшы

ІІІ

24

Жалғас Аян

Жас тарихшы

ІІІ

25

Жолдасбаев Бекарыс

Жас тарихшы

ІІ

26

Жұмаш Бекзат

Жас тарихшы

ІІ

27

Идирис Айда

Жас тарихшы

І

28

Іздібай Рысгүл

Жас тарихшы

ІІІ

29

Ораз Балнұр

Жас тарихшы

ІІ

30

Омульбай Мадина

Жас тарихшы

ІІ

31

Нурахмет Гульбану

Жас тарихшы

І

32

Мамыкова Лаура

Жас тарихшы

ІІІ

33

Құдайберген Ахат

Жас тарихшы

ІІ

34

Қалдыбай Самат

Жас тарихшы

ІІІ

35

Кульджанова Салтанат

Жас тарихшы

ІІ

36

Көнебаев Манас

Жас тарихшы

І

37

Орысбаева Венера

Жас тарихшы

І

38

Оспан Майса

Жас тарихшы

ІІІ

39

Сатыпалдиев Бауыржан

Жас тарихшы

І

40

Төлеуғали Әсел

Жас тарихшы

ІІ

41

Тынышбай Дәурен

Жас тарихшы

ІІІ

42

Абдулла Нуртас

Жас полиглот

ІІ

43

Айтбай Сандуғаш

Жас полиглот

ІІ

44

Аяпберген Үмітай

Жас полиглот

ІІ

45

Беген Мерей

Жас полиглот

ІІІ

46

Беген Нәби

Жас полиглот

ІІ

47

Жолдасбаев Бекарыс

Жас полиглот

ІІІ

48

Жақсыбек Жаннұр

Жас полиглот

ІІ

49

Бердіхан Ақбота

Жас полиглот

ІІІ

50

Көнебаев Манас

Жас полиглот

ІІІ

51

Омар Нұрай

Жас полиглот

ІІ

52

Озғанбай Аружан

Жас полиглот

ІІ

53

Ходжаберген Нурбек

Жас полиглот

ІІІ

54

Толепберген Ақсындар

Жас полиглот

І

55

Сатыпалдиев Бауыржан

Жас полиглот

ІІ

56

Дарментай Айзат

кенгуру

ІІ

57

Ізтұрған Ислам

кенгуру

І

58

Қолдасын Исламбек

кенгуру

ІІІ

59

Түгелбай Камила

кенгуру

І

60

Сарсенгали Айжан

кенгуру

І

62

Сатыева Сымбат

Абайдың 175 жылдығы

ІІІ

63

Нурахмет Гулбану

География пәнінен республикалық онлайн олимпиада

ІІІ

64

Бекбаев Бауыржан

Физика пәнінен республикалық онлайн олимпиада

І

65

Тусбаева Раушангуль

Физика пәнінен республикалық онлайн олимпиада

ІІ

66

Оразбай Балауса

   

ҚЫЗЫЛТӨБЕ ЛИЦЕЙІ ОҚУШЫЛАРЫНЫҢ
2014-2015 ОҚУ ЖЫЛЫНДАҒЫ ЖЕТІСТІКТЕРІ

Жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиадалар
Жалпы білім беретін пәндер бойынша 2014-2015 оқу жылындағы оқушылардың олимпиадасының аудандық кезеңі желтоқсан айында, облыстық кезеңі қаңтар айында болып өтті. Аудандық кезеңге 62 оқушы қатысып содан 34 оқушы жүлделі орынға ие болды. Соның 17 оқушысы Облыстық кезеңге жолдама алып 4 оқушы ІІІ орынды жеңіп алды. Республикалық кезеңге жолдама алған оқушылар болмады.

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиадасының АУДАНДЫҚ кезеңінен орын алған оқушылар

Аудандық пәндік олимпиадада 10 а сынып оқушысы Дұрдыбай Дәнияр Тарих пәнінен ІІ орын, 11 а сынып оқушысы Жәукеева Жансая Құқық негіздері пәнінен ІІ орын, 10 а сынып оқушысы Сырым Абзал құқық негіздері пәнінен ІІ орын, 10 ә сынып оқушысы Адылхан Дәмеш Құқық негіздері пәнінен І орын, 9 сынып оқушысы Ақжігіт Балсұлу Құқық негіздері пәнінен ІІІ орын, 9 сынып оқушысы Ағлепес Айбек құқық негіздері пәнінен ІІ орын, 9 сынып оқушысы Түгелбай Оразгүл қазақ тілі пәнінен ІІ орын, 9 сынып оқушысы Қонарбай Ұлжан ағылшын тілі пәнінен ІІІ орын, 8 а сынып оқушысы Рзабаева Гүлдана Орыс тілі пәнінен І орын, 11 а сынып оқушысы Боранбаева Клара Орыс тілі пәнінен ІІІ орынды, 10 ә сынып оқушысы Қалдыбай Тәңірберген информатика пәнінен ІІ орын, 11 а сынып оқушысы Бердіқожаев Аслан информатика пәнінен ІІІ орын, 10 а сынып оқушысы Абдисаликов Әділжан география пәнінен І орын, 11 а сынып оқушысы Чанкурбаева Маржан география пәнінен І орын, 8 а сынып оқушысы Эсениязов Еламан биология пәнінен ІІ орын, 9 сынып оқушысы Ішберген Эльдар биология пәнінен І орын, 10 а сынып оқушысы Саламатова Перизат биология пәнінен ІІІ орын, 11 а сынып оқушысы Жылқыбай Жансая биология пәнінен ІІІ орын, 9 сынып оқушысы Бейсов Қуаныш химия пәнінен І орын, 10 ә сынып оқушысы Сейльханова Динара химия пәнінен ІІІ орын, 11 ә сынып оқушысы Кенған Перизат химия пәнінен ІІІ орын, 8 а сынып оқушысы Амангелдиева Назым математика пәнінен І орын, 8 ә сынып оқушысы Ибрашева Қоңырау математика пәнінен ІІІ орын, 9 сынып оқушысы Қартбай Альфия математика пәнінен І орын, 10 а сынып оқушысы Мұқанов Нұрқожа математика пәнінен ІІІ орынды, 10 ә сынып оқушысы Медетбаев Асхат математика пәнінен І орын, 11 а сынып оқушысы Қойбағаров Ниязбек математика пәнінен ІІ орын, 8 а сынып оқушысы Раджапов Ислам физика пәнінен І орын, 8 а сынып оқушысы Есдавлетов Жанат физика пәнінен ІІ орын, 9 сынып оқушысы Узганбаева Динара физика пәнінен ІІ орын, 10 ә сынып оқушысы Майлыбаев Арман физика пәнінен І орын, 10 а сынып оқушысы Тұрғанбаев Жалғас физика пәнінен ІІІ орын, 11 а сынып оқушысы Сериков Нұрлыбек физика пәнінен І орын, 11 ә сынып оқушысы Раджапов Мұқан физика пәнінен ІІІ орындарды жеңіп алды.

Оқушылардың аты-жөні (А,Т,Ә толық жазылады)

Сыныбы

Пәні

Алған орны

Жетешісі (А,Т,Ә толық жазылады)

1

Дұрдыбай Данияр

10

тарих

ІІ

Медетова Айнур

2

Жаукеева Жансая

11

құқық

ІІ

Қойбағарова Роза

3

Сырым Абзал

10

құқық

ІІ

Медетова Айнур

4

Адылхан Дамеш

10

құқық

І

Қойбағарова Роза

5

Ақжігіт Балсулу

9

құқық

ІІІ

Қойбағарова Роза

6

Ағлепес Айбек

9

құқық

ІІ

Қойбағарова Роза

7

Түгелбай Оразгүл

9

қазақ тілі

ІІ

Дарменова Гүлбаршын

8

Қонарбай Ұлжан

9

ағылшын

ІІІ

Сарсенбаева Куләш

9

Рзабаева Гүлдана

8

Рус. яз.

І

Кылышниязова Алтынгүл

10

Боранбаева Клара

11

Рус. яз.

ІІІ

Шурина Галя

11

Қалдыбай Тәңірберген

10

инф-ка

ІІ

Елжанова Гүлназ

12

Бердіхожаев Аслан

11

инф-ка

ІІІ

Елжанова Гүлназ

13

Абдисаликов Әділжан

10

география

І

Байназаров Қуат

14

Чанкурбаева Маржан

11

география

І

Байназаров Қуат

15

Эсениязов Еламан

8

биология

ІІ

Давишева Калжан

16

Ішберген Эльдар

9

биология

І

Давишева Калжан

17

Саламатова Феризат

10

биология

ІІІ

Байназарова Мәншүк

18

Жылқыбай Жансая

11

биология

ІІІ

Байназарова Мәншүк

19

Бейсов Қуаныш

9

химия

І

Акжигитова Тазахан

20

Сейльханова Динара

10

химия

ІІІ

Акжигитова Тазахан

21

Кенған Перизат

11

химия

ІІІ

Акжигитова Тазахан

22

Амангелдиева Назым

8

матем-ка

І

Асылбаева Назгүл

23

Қартбай Альфия

9

матем-ка

І

Асылбаева Назгүл

24

Мұқанов Нұрқожа

10

матем-ка

ІІІ

Қодарова Самал

25

Медетбаев Асхат

10

матем-ка

І

Жанназарова Шымыргүл

26

Қойбағаров Ниязбек

11

матем-ка

ІІ

Асылбаева Назгүл

27

Ибрашова Қоңырау

8

матем-ка

ІІІ

Жангаева Балияш

28

Сериков Нұрлыбек

11

физика

І

Альбетов Есиркенғалы

29

Раджапов Ислам

8

физика

І

Жұмабаева Тыныштық

30

Есдавлетов Жанат

8

физика

ІІ

Жұмабаева Тыныштық

31

Узғанбаева Динара

9

физика

ІІ

Жұмабаева Тыныштық

32

Майлыбаев Арман

10

физика

І

Сулейменова Қарлығаш

33

Турғанбаев Жалғас

10

физика

ІІІ

Альбетов Есиркенғалы

34

Раджапов Мұқан

11

физика

ІІІ

Альбетов Есиркенғалы

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиадасының ОБЛЫСТЫҚ кезеңінен орын алған оқушылар

Облыстық пәндік олимпиадада 9 а сынып оқушысы Түгелбай Оразгүл Қазақ тілі және әдебиеті пәнінен ІІІ орын, 9 а сынып оқушысы Ағлепес Айбек құқық негіздері пәнінен ІY орын, 10 ә сынып оқушысы Адылхан Дәмеш Құқық негіздері пәнінен ІІІ орын, 10 а сынып оқушысы Сырым Абзал Құқық негіздері пәнінен ІY орын, 10 а сынып оқушысы Дұрдыбай Данияр Қазақстан тарихы пәнінен ІІІ орын, 9 а сынып оқушысы Ішберген Эльдар биология пәнінен ІІІ орын, 9 а сынып оқушысы Бейсов Қуаныш химия пәнінен ІY орынды, 10 а сынып оқушысы Абдисаликов Әділжан география пәні бойынша ІY орындарды жеңіп алды.


Оқушылар аты жөні

Сыныбы, пәні

Алған орны

Жетекшісі

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт

1

Түгелбай Оразгүл Кеңесбайқызы

9-сынып, Қазақ тілі және әдебиеті

ІІІ орын

Дәрменова Гүлбаршын

2

Ағлепес Айбек Қуанышбекұлы

9-сынып, Құқық

IV орын

Қойбағарова Роза

3

Адылханова Дәмеш Жомутбайқызы

10-ә сынып, Құқық

ІІІ орын

Қойбағарова Роза

4

Сырым Абзал Аманқосұлы

10-а сынып

IV орын

Медетова Айнұр

5

Дұрдыбай Данияр Бақытжанұлы

10-а сынып, Қазақстан тарихы

ІІІ орын

Медетова Айнұр

Жаратылыстану-математика бағыты

6

Ішберген Эльдар Жұмағалиұлы

9-сынып, Биология

ІІІ орын

Давишева Қалжан

7

Бейсов Қуаныш Аманкелдіұлы

9-сынып, Химия

IV орын

Ақжігітова Тазахан

8

Абдисаликов Әділжан Асқарұлы

10-а сынып, География

IV орын

Байназаров Қуат

Президенттік өңірлік олимпиада
Президенттік өңірлік олимпиадада 11 сынып оқушылары Есдавлетова Айгүл, Якубов Халмурза, Раджапов Мұқан қатысып жүлделі орындарды иемденді. Республикалық кезеңге іріктеуде А.Есдавлетоваға 5 ұпай, Х.Якубовқа 2 ұпай, М.Раджаповқа 2 ұпай жетпей қалды.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Облыстық кезең

Жетекшісі

1

Есдавлетова Айгүл

11

І орын

Альбетов Есиркенғали

2

Якубов Халмурза

11

І орын

Альбетов Есиркенғали

3

Раджапов Мұқан

11

ІІ орын

Альбетов Есиркенғали

Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен РЕСПУБЛИКАЛЫҚ олимпиаданың облыстық кезеңі
Қ.Бітібаева атындағы өткен олимпиадада қазақ тілі және әдебиеті пәні бойынша лицейімізден 2 оқушы қатысып, 1 оқушы облыстық кезеңде ІІ орын алып, Өскемен қаласында өткен Республикалық кезеңге қатысты.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Орны

Жетекшісі

1

Түгелбай Оразгүл

9

ІІ

Дарменова Гүлбаршын

5-6 сыныптар арасында гуманитарлық, 7-8 сыныптар арасында жаратылыстану- математикалық бағыт бойынша өткен І облыстық олимпиада

5-6 сыныптар арасында гуманитарлық, 7-8 сыныптар арасында жаратылыстану бағыты бойынша өткен І облыстық олимпиаданың аудандық кезеңіне 15 оқушы қатысып, 6 оқушы жүлделі орынды жеңіп алды. Облыстық кезеңге қатысқан 1 оқушы ІІІ орынды жеңіп алды. Аудандық кезеңнің грамоталары әлі келген жоқ.

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орны

Жетекшісі

Аудан

Облыс

1

Әжібек Нұраһмет

7

Физика

І

ІІІ

Жұмабаева Тыныштық

2

Асан Айнұр

6

Ағылшын тілі

ІІІ

 

Балташева Айзада

3

Байманов Оспан

7

Математика

ІІІ

 

Жанназарова Шымыркүл

4

Амангелдиева Назым

8

Математика

ІІІ

 

Асылбаева Назгүл

5

Рзабаева Гүлдана

8

Химия

ІІ

 

Ақжігітова Тазахан

6

Раджапов Ислам

8

Физика

ІІ

 

Жумабаева Тыныштық